Taśmy Ogrodzeniowe

Innowacyjne rozwiązanie pozwalające zachować prywatność na terenie posesji, w ogrodzie lub na balkonie

taśma ogrodzeniowa

 

Taśmy ogrodzeniowe, to system nowoczesnego ogrodzenia pełnego, który posiada wiele zalet. Nasze taśmy panelowe są łatwe w montażu, nie wymagają żadnej konserwacji ani cyklicznej pielęgnacji. Taśmy ogrodzeniowe zapewniają poczucie prywatności i ograniczają uciążliwość hałasu. Skutecznie chronią przed porywami wiatru i nawiewaniem śniegu na teren posesji w okresie zimy. Znacząco redukują docierający do domów i mieszkań hałas.

taśma ogrodzeniowa panelowa

 

Taśmy ogrodzeniowe TP Protect wykonane z polipropylenu barwionego w masie, charakteryzują się podwyższoną odpornością na każdy rodzaj niekorzystnych warunków atmosferycznych, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, całkowitą niewrażliwością na korozję chemiczną i biologiczną. Są bardzo estetyczne i – co istotne – nie wymagają malowania. Są niezwykle trwałe, będą służyć Państwu przez wiele lat.

taśma ogrodzeniowa panelowa

 

Standardowa szerokość maty ogrodzeniowej to 190 mm lub 95 mm, co idealnie odpowiada wysokości typowych ogrodzeń panelowych. Oferujemy także taśmę o wymiarze 47,5mm dedykowaną do ogrodzeń siatkowych.

 

taśma ogrodzeniowa do siatki

 

Kolory Taśm

taśma ogrodzeniowa panelowa kolory

 

 

 Wszystkie taśmy pakowane są w pudełko kartonowe, które zawiera opis systemu wraz z tabelą przeliczania ilości potrzebnych taśm ogrodzeniowych na dany typ ogrodzenia.

tabela wymiarów

tabela wymiarów

tabela wymiarów